Medewerkers en contactgegevens

Medewerkers themagebied Beroepen in de gezondheidszorg

 
Dr. R.S. (Ronald) Batenburg
Programmaleider
werkgebied(en) Arbeidsmarktonderzoek, arbeids- en organisatievraagstukken in de zorg, ICT
doorkiesnummer 030 272 9861
e-mail r.batenburg@nivel.nl
 
Dr. L.F.J. (Lud) van der Velden
Onderzoeker
werkgebied(en) Beroepskrachtenplanning
doorkiesnummer 030 272 9767
e-mail l.vandervelden@nivel.nl
 
Dr. J. (Johan) Hansen
Onderzoeker
werkgebied(en) Arbeidsmarktonderzoek, internationaal
doorkiesnummer 030 272 9743
e-mail j.hansen@nivel.nl
 
Drs. E. (Elize) Vis
Onderzoeker
werkgebied(en) Arbeidsmarktonderzoek, beroepskrachtenplanning
doorkiesnummer 030 272 9790
e-mail e.vis@nivel.nl
 
Drs. S. (Simone) Versteeg
Onderzoeker
werkgebied(en) Arbeidsmarktonderzoek
doorkiesnummer 030 272 9645
e-mail s.versteeg@nivel.nl
 
Dr. M. (Mark) Bosmans
Onderzoeker
werkgebied(en) Arbeidsmarktonderzoek
doorkiesnummer 030 272 9863
e-mail m.bosmans@nivel.nl
 
Drs. R.J. (Raymond) Kenens
Researchmedewerker
werkgebied(en) Beroepenregistraties, aanvragen statistische gegevens en steekproeven
doorkiesnummer 030 272 9744
e-mail r.kenens@nivel.nl
 
Drs. B.G. (Benno) Duijkers
Researchmedewerker
werkgebied(en) Registratie van huisartsen, registratie van verloskundigen
doorkiesnummer 030 272 9642
e-mail b.duijkers@nivel.nl
 
Mw. A. (Anneke) Kasteleijn
Administratief medewerker Beroepenregistraties
werkgebied(en) Registratie van huisartsen, registratie van verloskundigen
doorkiesnummer 030 272 9745
e-mail a.kasteleijn@nivel.nl